Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Sideboard 10699430



*

nr 1069 9430


SIDEBOARD

1950s/1960s, length: 82 cm, width: 35 cm, height: 50 cm,


50/60-tal, längd: 82 cm, djup: 35 cm, höjd: 50 cm


Estimate:

600

Sold:

SEK 900

Auction date:

Monday November 14 2016
at 20:40:20


  • Bid history
Time Bidder Bid
24/10 18:27:14 1      400 kr
2/11 20:30:53 2      350 kr
2/11 20:30:53 1      400 kr (Robot)
2/11 20:31:13 2      450 kr
14/11 15:37:25 3      500 kr
14/11 20:03:47 4      600 kr
14/11 20:25:33 5      800 kr
14/11 20:28:24 6      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Thema-auction
  • Nov 14

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: sideboard skåp
  • 6082 SIDEBOARD
    England, mahogany. Length: 151 cm, width: 46 cm, h..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 20:28
  • 6398 SIDEBOARD
    mahogany, contemporary production. Length: 134 cm,..//
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 18:23
  • 6045 SIDEBOARD
    oriental, mörkbetsat trä, ett dörrpar, två lådor, ..//
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 20:32
  • 6050 SIDEBOARD
    Rustikt, wood. Length: 140 cm, width: 40 cm, heigh..//
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 20:04
  • 6461 SIDEBOARD
    with 3 drawers, fyra skjutdörrar med bakomliggande..//
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 20:59




Ladda ner broschyr